درباره ما

درباره ما

:: کانون آفرینش های هنری نگار ایرانی ::

فروشگاه مجازی: Negarirani.ir

دکوراسیون خانه ومحل کار شما نشان دهنده و نمونه ای بارز از روحیات و ذوق و سلیقه شماست. مسلما یک خانه با دیوارهای سفیدوبی حس و حال نمی تواند یک تصویر زیبا از شما و منزل شما در ذهن مخاطب یا میهمان شما ایجاد کند. برای تزریق روحیه معنوی و هنری به دکوراسیون همیشه نیاز به خرید تزیینات میلیونی و پر زرق و برق نیست، با یک مدیریت صحیح و یک هزینه منطقی می توان دکوراسیون خانه یا محل کار را جذاب و دوست داشتنی کرد.

یکی از محصولات تزئینی که در چند سال اخیر بشدت مورد توجه و استقبال قرار گرفته است تابلوهای هنری ایرانی اسلامی است. البته باید گفت در سال های اخیر تابلو تزیینی هم دچار تغییر و تحول شگرفی شده اند، دیگر خبری از تابلو های دیواری بزرگ و ضخیم با قاب های زمخت نیست. این روزها نه تنها ایرانیان که اکثریت مردم جهان جذابیت و وقار را در سادگی و ظرافت می بینند به قول معروف در این زمانه سادگی مد روز است.

در همین راستا کانون آفرینش های هنری نگار ایرانی تصمیم به ارائه و فروش آثار هنری و محصولات فرهنگی در سطح دهکده جهانی (اینترنت) گرفته است. کافیست پشت سیستم کامپیوتری خود بنشینید یک فنجان چای بنشوید و در میان محصولات متنوع و متعدد فروشگاه نگارایرانی ، تابلوی مورد نظر خود را گلچین کنید و سفارش بدهید. امیدواریم با ارائه خدماتی در خور شان شما هموطنان مشکل پسند و خوش سلیقه، بتوانیم رضایت خاطر شما را فراهم بیاوریم و لبخند رضایت را در چهره نازنین شما ببینیم.

:: نگارایرانی :: 

    :: همراه با ذوق و سلیقه ایرانی ::