ویژگی های یک تیشرت خوب

گاهی ممکن است شما از تیشرتی خوشتان بیاید اما از طرح آن خوشتان نیاید و یا از یک طرح خوشتان بیاید ولی از خود تیشرت نه.
گاهی شما دوست دارید روی تیشرتتان یک عکس خاص یا طرح دلخواه خودتان باشد طرحی که شما را در جمع دوستانتان خاص جلوه دهد در اینجا ما به شما کمک می کنیم تا این نیاز را برطرف کنید.

یکی از بهترین یقه هایی که می توانید با اطمینان برای تیشرت خود انتخاب کنید یقه گرد است.

این نوع یقه تقریبا به همه می آید و ریسک انتخاب انواع دیگر یقه ها مانند یقه ۷ یا سه دکمه را ندارد.

گردن، قفسه سینه و شانه ها در تیشرت یقه گرد خیلی بهتر از لباس های دیگر نشان داده می شود.

تیشرت ها در ابتدا با چیزی که امروزه می بینیم تفاوت زیادی داشتند چرا که این لباس ابتدا به عنوان عرق گیر و نوعی لباس زیر به حساب می آمده و وظیفه شان نیز چسبیدن به بدن بود اما حالا جنبه های مختلفی مانند تبلیغات یا رساندن یک مفهوم خاص دارد.

 تیشرت مناسب لباسیست که نه برای شما تنگ باشد و نه بیش از حد بزرگ مهم این است که به اندازه و قواره تنتان باشد.

در حال حاضر سایز بزرگ برای بهار و تابستان مد شده اما ما توصیه می کنم لباسی به تن کنید که در آن راحت باشید و به اندازه قواره خودتان باشد. و البته از ظاهر آن نیز خوشتان بیاید

گاهی تیشرتی میبینید که از رنگش خوشتان آمده اما طرحش نه و گاهی این اتفاق برعکس می افتد چاره کار شما پیش ماست به راحتی می توانید طرح مورد نظرتان را انتخاب کرده سپس ما آن را روی تیشرتتان نقش میزنیم.

بلندی تیشرتی که می پوشید نباید بلندتر از جیب شلوارتان باشد و یا به زانو برسد. این یعنی بدون اینکه تیشرت تا بالای ناف بیاید دستانتان را تکان دهید.

آستین ها باید یک وجب بالاتر از آرنج باشد، و یک وجب هم از سر شانه پایین تر باشند اگر این محدوده رعایت نشود استایلتان بهم می خورد. مگر اینکه دست و بازوی کشیده داشته باشید، در این شرایط آستین تیشرت می تواند مقداری بلند تر از حالت عادی باشد.

خطوط دوخت لباس که درز ها را تشکیل می دهند در دو سمت لباس باید تراز باشند در غیر این صورت باز هم اسایلتان بهم میخورد.


آنچه باید درباره بافت بدانید

زمانی که به دنبال تیشرت مناسبتان هستید اولین چیزی که باید به آن دقت کنید جنس پارچه و بافت آن است. ما در تولید تیشرت های خود از بافت پنبه ، پلی استر استفاده کرده ایم که مشخصا با دوامتر هستند.

بسیاری از خریداران تیشرت به اشتباه ضخیم بودن یک تیشرت را به حساب با کیفیت بودن می گذارند. در واقع کاملا برعکس این تفکر صحیح است، نازک، سبک، با دوام و براق.

زمانی که برای تابستان لباس میخرید باید به سبک بودن توجه کنید چرا که در روز های گرم تابستان باید در آن احساس آرامش کنید.

رنگ

وقتی به دنبال خرید تیشرتی هستید که بتوانید در دراز مدت از آن استفاده کنید و هر بار از تن کردن آن لذت ببرید، باید به رنگ توجه کنید. رنگ لباس عامل بسیار مهمی در خرید است، یعنی بتوانید آن را با اکثر لباس هایتان ست کنید. و جذاب ترین حالت برای شما زمانی است که طرح لباستان با رنگ دیگری ست باشد.

بهترین رنگ برای انتخاب تیشرت در تابستان سفید است چرا که علاوه بر اینکه با هر لباسی ست می شود بلکه باعث می شود شما در روز های گرم تابستان احساس خنکی کنیدو با هر بار شست شو به راحتی به رنگ اولیه خود بر میگردد.

در پایان باید بگویم هدف ما آموزش انتخاب درست لباس و ست کردن لباسهایتان بوده. می توانید هر رنگ دیگری را برای خود انتخاب کنید. و طرح دلخواهتان را به ما بدهید تا روی تیشرت مورد علاقه تان نقش بزنیم و به این صورت خود را از بقیه دوستانتان متمایز کنید.