گارانتی مرجوعی کالا

گارانتی مرجوعی کالا

                  

گارانتی مرجوعی نگارایرانی(روش بازگرداندن کالا به نگارایرانی)

خریدی آسوده و مطمئن همواره از الویت‏‌های حرفه‌ای نگارایرانی بوده، پس این مهم را وظیفه خود می‌دانیم تا در مسیر بهبود کیفی خرید شما هموطنان عزیز همواره کوشا باشیم.
پس از خرید ممکن است مشتریان محترم، با مشکلات گوناگونی چون عدم تطابق کالا با انتظاراتشان روبرو شوند، کانون آفرینش های هنری نگارایرانی در راستای رضایتمندی شما خدماتی را در نظر گرفته است. از آن جمله می‌توان به بازگشت بی چون چرای کالا پس از خرید اشاره کرد.
مشتریان محترم می‌توانند کالای خریداری شده را تحت هر شرایطی با داشتن فاکتور به فروشگاه نگارایرانی عودت داده و پول خود را دریافت نمایند.
 


شرایط عمومی
-  تصمیم برای معاوضه حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، بوسیله تلفن به واحد خدمات پس از فروش نگارایرانی اطلاع داده شود.
-  این سرویس اشکال‏‏‌ های ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.  استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر عادی و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود.
-  در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، نگارایرانی تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
-  پس از دریافت و پذیرش کالا توسط نگارایرانی، تعویض و ارسال کالای جدید، بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری زمان خواهد برد.
 
کالا را چطور ارسال کنید؟
-  لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش نگارایرانی جداً خودداری کنید.
-  برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه متعلقات شامل جعبه و فاکتور به همراه کالا ارسال شود.
-  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-  اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با نگارایرانی تماس بگیرید.
-  در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا در این سرویس بر عهده مشتری است.
-  بسته خود را به آدرس:  تهران ، میدان انقلاب ، خیابان کارگر جنوبی ، مجتمع اداری مهستان ، طبقه دوم، واحد ۲۰۱ (خدمات پس از فروش) ارسال کنید.